БЦ «АРМ ТЕК» вул. Бориспільска, 7. Дарницький р-н

Бізнес центр «АрмТек» – сучасний офісно-складський комплекс, що надає всі необхідні умови для успішного функціонування вашого бізнесу. Загальна площа комплексу близько 10 000 кв.м. Включає складські площі капітального та ангарного типу, як з опаленням, так і без опалення; офісні приміщення в форматі «кабінетне планування» та «опен спейс» різної площі. В оренду здаються офіси площею від 20 кв.м., оснащені всіма необхідними зручностями для комфортної роботи: євроремонт; підлогове покриття - лінолеум або ламінат; металопластикові вікна; підвісні стелі «Армстронг»; розводка електромережі; пожежна сигналізація; автономна котельня; високошвидкісний інтернет; оператори телефонного зв'язку.

 

На території комплексу працює відеоспостереження та контрольно-пропускна система, передбачені паркувальні місця, є їдальня.

 

Професійна команда БЦ «АрмТек» забезпечує високий рівень сервісного та технічного обслуговування, а також своєчасно вирішує питання, пов'язані з життєдіяльністю офісних та складських приміщень.

 

БЦ «Арм Теке»

вул.Бориспільська, 7 Дарницький р-н

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено