БЦ «ВЕСТА» вул.В.Хвойки, 21. Оболонський р-н

Бізнес центр «Веста» – один з популярних в столиці офісно-складських комплексів. Розташований в районі м. Почайна (кол. м. Петрівка), поблизу жвавої офісної та торговельно-розважальної частини Києва. У пішохідній доступності від нас знаходяться магазин "Ашан", "Епіцентр", книжковий ринок Петрівка. Зручна транспортна розв'язка, як для пішоходів, так і для автотранспорту.

 

Комплекс загальною площею понад 30 000 кв.м. складається з адміністративних / офісних корпусів, складських та виробничих приміщень. Ми пропонуємо до оренди офіси з класичним євроремонтом, як в форматі «кабінетна система», так і «open space»; є VIP-приміщення з дизайнерським ремонтом та цікавими плануваннями для великих та середніх компаній.

 

Також пропонуємо оренду складів та виробничих приміщень на одній території з адміністративними приміщеннями. На території комплексу знаходяться опалювальні та неопалювані складські приміщення, розташовані в капітальних будівлях та ангарах.

 

Працює відеоспостереження та контрольно-пропускна система. Передбачена парковка, телефонія, високошвидкісний інтернет (отповолокно). Власна ремонтна служба, яка піклується про підтримку в належному вигляді, як офісів, так і сходових прольотів, коридорів, прохідних та санвузлів.

 

У комплексі є нотаріус, банк, кілька кафе, кавові точки та кав'ярня, друкарні, канцтовари, платіжні термінали та інші необхідні сервіси.

 

БЦ «ВЕСТА»

вул.В.Хвойки, 21. Оболонський р-н

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено