БЦ «CityZenPark» вул. Васильківска, 30. Голосіївський р-н

БЦ «CityZenPark» – розташований в 5-ти хвилинах ходьби від м.Васильківська.

 

Всі офіси світлі з великими металопластиковими вікнами, ламінат, стіни пофарбовані, підвісні стелі, жалюзі.

 

У бізнес центрі працює відеоспостереження та контрольно-пропускна система. Передбачена, телефонія, високошвидкісний інтернет (отповолокно). Власна ремонтна служба, яка піклується про підтримку в належному вигляді, як офісів, так і сходових прольотів, коридорів та санвузлів

 

 

 

 БЦ «CityZenPark»

вул.Васильківська, 30 Голосіївський р-н

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено