СК «Зазим’я» сел. Зазим'я, вул. Радгоспна, 6. Броварський р-н

Складський комплекс «Зазим'я» складається з 20 складських корпусів та сучасного адміністративного будинку. Загальна площа складських приміщень 35 000 кв.м. Будівлі різних типів та призначення: капітальні склади з опаленням; капітальні склади без опалення; склади - ангари; відкриті майданчики з покриттям та без покриття, для зберігання будматеріалів або стоянки транспорту.

 

Разом зі складом можна орендувати офіс від 18 до 300 кв.м. Можна підібрати варіант як в форматі «кабінетна система», так і в форматі «open space». Приміщення з ремонтом та оснащені всіма необхідними умовами для роботи, включаючи доступ до мережі Інтернет та телефонізацію.

 

Працює контрольно-пропускна система та відеоспостереження. Є парковка, гуртожиток для робітників. Високий рівень сервісу та технічного обслуговування. До складського комплексу веде зручна асфальтна дорога для автомобілів та вантажних фур.

 

Сайт комплексу www.zazimye.com

 

 

БЦ «Зазим'я»

вул.Радгоспна, 6. Броварський р-н

сел. Зазим'я

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено