Нестандартна оренда офісу

Оренда офісів в наших бізнес центрах все частіше руйнує стереотип про нудною офісного життя, про те, що офіс - це щось сіре і безлике. У деяких офісах хочеться не те, що працювати, а жити.

Кілька нестандартних варіантів використання офісного приміщення в наших бізнес центрах:

Найпоширеніший і затребуваний - оренда під інтернет-магазини, шоу-руми і «клієнтські» офіси. В цьому плані дуже популярний БЦ ЛИБІДЬ. Його місце розташування (5 хв до м. Либідська), невелика для даного району орендна ставка, наявність охорони в БЦ і затишні офіси залучили сюди українських дизайнерів відкрити шоу-руми, власників інтернет-магазинів і агентств. Свої креативні простору в бізнес центрі відрили такі відомі бренди, як Prostir 86 і Oh My Look!

Також орендують офіси в бізнес центрах під салони. Крім клієнтів з боку, при вмілому промо своїх послуг або товарів, можна легко обзавестися постійними клієнтами всередині бізнес-центру.

Приміщення для зйомок або фотостудія. Не такий популярний, як попередній, але дуже цікавий варіант оренди. А ще економний. Оскільки бізнес центри охороняються, ви можете спати спокійно і не хвилюватися за дороге обладнання.

Оренда офісу для телестудій або радіо. У нашому бізнес центрі ВЕСТА щодня свої ефіри веде телеканал RTI.

Приміщення для семінарів і майстер-класів. Деякі орендарі великих площ заробляють, здаючи в свою чергу в оренду облаштовані кімнати під майстер-класи або семінари.

Власники креативно оформлених офісів можуть здавати приміщення під виставки та галереї.

Орендують офісні приміщення в бізнес центрах і під навчальні центри та гуртки. Зручно, тому що приміщення здаються з класичним ремонтом, тобто, орендарю треба лише оформити красиво меблями і аксесуарами.

Це лише одні з найпоширеніших нестандартних варіантів орендувати офіс в бізнес центрі. Якщо у вас є якийсь неординарний бізнес і ви не знаєте, куди прилаштувати його, телефонуйте до відділу оренди наших бізнес центрів. Можливо один з бізнес-центрів стане будинком для вашої справи.

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено