Чим небезпечні смарт-квартири

Коли попит перевищує пропозицію, обов'язково знаходяться ті, хто його задовольняє і не завжди чесним шляхом. Популярні серед українців смарт-квартири спровокували махінації на ринку житлової нерухомості.

Маленькі квартири отримали популярність в нашій країні через дешеву вартості щодо повногабаритних квартир (від 10 до 27 тис. Доларів) і невеликих комунальних платежів. Однак, згідно з нормами житлової нерухомості, квартира не повинна бути менше 30 кв.м. Тому смарт-квартири часто оформляють, як квартири-студії або апартаменти, але такої термінології в законі немає. Власне, як і немає визначення смарт-квартири - це всього лише маркетинговий хід забудовників.

Але найбільше зло: продажу смарт-квартир, які юридично є комерційною нерухомістю. В такому випадку комунальні платежі будуть нараховуватися за вищими тарифами, як для бізнесу. І прописатися в такому житлі нереально.

Оскільки попит на міні-квартири становить 10%, а забудовники задовольняють його на 5-7%, на допомогу їм приходять власники великих квартир. Господарі трьох і більше кімнатних квартир перепланують їх на кілька смарт-квартир і продають, наслідком чого стане проблеми з документами.

Якщо ви вирішили придбати смарт-квартиру, ретельно вивчіть документи. Переконайтеся в законності будівництва та наявності всіх дозволів (право на землю і власність). Перевірте надійність і порядність забудовника.

До слова, ризик купити житло, яке значиться, як комерційна нерухомість є і у покупців звичайних квартир.

Якщо ж ви хочете орендувати офіс без «сюрпризів», то довіртеся перевіреної компанії, яка вже понад 20 років на ринку комерційної нерухомості. Ми здаємо офіси від власника в декількох бізнес-центрах Києва по одній з найнижчих орендних ставок.

 

 

 

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено