Здам в оренду приміщення з настроєм: як поліпшити клімат в офісі за допомогою кольору!

Ми відповідально ставимося до кольору стін в тих приміщеннях, що здаємо в оренду, тому що ми знаємо, як колір впливає не тільки на психологічний стан, але і працездатність і навіть фізичне самопочуття. Ділимося цієї НЕ секретною інформацією.

Приміщення, пофарбовані в теплі кольори, надають тонізуючу і збуджуючу дію, підвищують працездатність. У наших офісах переважає саме тепла гамма.

Холодні тони допомагають зосередитися і самоуглубіться, а також візуально розширюють простір.

Самі підходящі кольору для офісних приміщень:

Жовтий (приглушений) позитивно позначається на розумовій активності, допомагає інтелектуальній роботі і тонізує. А ось яскравий жовтий, на думку психологів, стимулює креатив.

Блакитний - діє заспокійливо і в той же час допомагає зосередитися. У блакитних стінах швидше і безболісніше вирішуються всілякі конфлікти і суперечки, згладжуються гострі кути.

Відтінки сірого (не в чистому вигляді сірий) формують утихомирену робочу атмосферу. Налаштовують на робочий лад.

Чи не відповідні кольори для офісних приміщень:

Червоний. Діє збудливо, але при довгому взаємодії з цим кольором збудження переростає в агресію. Надлишок даного кольору в офісі породжує сварки, а ось наявність червоних елементів в декорі вітається.

Рожевий. Інфантильний колір, який надмірно розслабляє і породжує лінь.

Зелений. Як відомо, даний колір діє заспокійливо, але в стінах офісу він може надати занадто заспокійливу дію - на межі з лінню і байдужістю.

Насичений синій і фіолетовий також не годяться для інтер'єру офісів - вони пригнічують і можуть спровокувати депресію при тривалому впливі.

Крім психологічних факторів впливу кольору на людину, в що здаються в оренду приміщеннях, ми враховуємо і той факт, як виглядають стіни при освітленні. Ви знали, що при електричному освітленні теплі кольори стають світлішими, а холодні темніють? Червоний робиться більш насиченим, а помаранчевий набуває відтінок червоного. Блакитні відтінки знаходять зелений пігмент, а світло-жовті візуально виглядають білими.

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено