Сімпсони вчать, як правильно вести бізнес

Герої популярного мультсеріалу «Сімпсони» не тільки пропагують сімейні цінності, а й вчать багатьох серйозних речей. Наприклад, як правильно вести бізнес і, яких помилок варто уникати.

Сезон 2, серія 15 (О, брат, де ж ти?)

Урок для підприємця: Залучаючи для роботи над проектом фахівця з боку, краще не давати йому повний контроль. Яким би гарним і професійним він не здавався, не варто повністю довіряти йому майбутнє. А ще, в даній серії в черговий раз доводять просту істину: перш ніж представляти новий товар широкої аудиторії, проведіть маркетингові дослідження або протестуйте товар на фокус-групах. До слова, в основі сюжету реальна історія, що трапилася в 50-х роках ХХ століття з Ford.

Сезон 3, серія 3 (Коли Фландерс збанкрутував)

Урок для підприємця: перш ніж почати бізнес, проведіть аналіз цільової аудиторії і грамотну рекламну кампанію. В іншому випадку можна провалити старт перспективного бізнесу навіть, якщо він затребуваний і має шанси на успіх. У серії видно, наскільки корисний прямий маркетинг для відкрився малого бізнесу.

Сезон 4, серія 9 (Містер Плуг)

Урок для підприємця: Реклама - двигун торгівлі. Виключно завдяки яскравому і запам'ятовується ролику у Гомера Сімпсона вийшло вийти на новий ринок і успішно там влаштуватися. Також в серії показали, що треба бути готовими до недобросовісної конкуренції. І ще один урок: якщо ведеш сезонний бізнес, то будь готовий до моменту, коли сезон закінчиться.

Сезон 4, серія 17 (Остання надія Спрінгфілда)

Урок для підприємця: Управління персоналом. Ставтеся з обережністю до ущемлення інтересів співробітників. Відмовивши сім'ям своїх працівників в стоматологічній страховці, містер Бернс підштовхнув до утворення сильного профспілкового руху на своїй атомній електростанції. Підживленням для протесту стало небажання йти на компроміс з робітниками. Мораль: завжди шукайте спільну мову з персоналом.

Сезон 5, серія 17 (Барт катається на слоні)

Урок для підприємця: в цій серії швидше нагадування про еластичність цін і ціноутворення. Прибуток від товару або послуги, з одного боку, повинна покривати витрати, які несе підприємець, а з іншого, бути доступною для потенційного споживача. Коли Гомер пропонував покататися на слоні за $ 2, він сильно пішов «в мінус», так як корм для тварин коштував дорого. А коли підвищив ціну до $ 500, клієнтів готових заплатити не виявилося.

Сезон 8, серія 18 (Гомер проти вісімнадцятої поправки)

Урок для підприємця: ведення незаконного бізнесу небезпечно. Герої серії намагаються заробити на введеному в місті сухий закон. Незважаючи на привабливі умови і, здавалося б, дружньо налаштованої середовища, проблем з законом це не компенсує.

Сезон 9, серія 14 (Автобус)

Урок для підприємця: починаючи бізнес в новому для себе напрямку, максимально вивчіть його, інакше можна виконувати роботу, яку можна поза робити, а головне випаде з поля уваги. А також не варто гнатися за модними тенденціями, якщо вони безпосередньо не пов'язані з вашою справою. Спроба Гомера почати бізнес в інтернеті яскраво це демонструє. І ще, якщо ви вплуталися в бізнес-гонку, будьте готові в ній брати участь. Заводити для свого бізнесу сторінки в соцмережах просто, щоб було - нерозумно, і, може, зіграти проти вас.

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено