Як розслабитися в офісі без шкоди для роботи?

Ми знайшли непоганий спосіб, як розслабитися в офісі, побороти стрес і заспокоїти нерви, при цьому не випасти з робочого процесу - заварити чарівний мікс-чай.

рецепт №1

Складається з міксу розслаблюючих трав (легальних)):

Звіробій - рятує від депресії;

Ромашка - заспокоює нерви;

Мелісса - знімає стан тривожності і дратівливості;

Мед.

рецепт №2

Більш простий.

Заварка зеленого чаю - згладжує негативний ефект від монітора комп'ютера і телевізора.

М'ята - рятує від головного болю.

Липа - заспокоює серце.

Підсолодити все це можна медом

рецепт №3

Найпростіший, дуже ефективний і смачний чай.

Залийте окропом імбир, лимон, корицю і додайте потім мед.

Даний мікс добре заспокоює, зміцнює імунітет, підвищує ясність розуму і дає енергію.

Такі чаї здорово тонізують, заспокоюють, стимулюють роботу мозку, не шкодять фігурі і дуже смачні.

 

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено