Як стати успішним керівником: топ-5 кращих книг для розвитку бізнесу

Успішними керівниками не народжуються - ними стають в процесі постійного саморозвитку і навчання. Пропонуємо вам кілька книг, які добре мотивують і навчають самоорганізації, стратегічного планування, розповідають, як управляти людьми і надихати їх, як вести проекти і тп.

Доставляючи щастя. Від нуля до мільярда. Автор: Тоні Шей (Засновник компанії Zappos, яку викупив Amazon за 1.2 мільярда доларів)

Одна з найвеселіших і життєрадісних ділових книг - завдяки письменницькому таланту автора, і одна з найбільш вражаючих і корисних - завдяки його підприємницькому генію.

Тоні Шей поділиться досвідом, як створювалася компанія Zappos, з якими труднощами і смішними ситуаціями довелося зіткнутися. А також розповість своїх особистих злети й падіння в спробах реалізувати себе. Шей вчить, як правильно мислити, аби домогтися колосальних результатів.

«Помилка багатьох маркетологів полягає в дуже сильному бажанні створити якомога більше шуму, хоча в дійсності слід зосередитися на побудові залученості і довіри. Можу сказати вам, що моя мама створює нульовий рівень шуму, але коли вона говорить мені щось, я її слухаю. »

Від хорошого до великого. Автор: Джим Коллінз

Ця книга надихнула не одне покоління великих бізнесменів і гідна бути настільною книгою керівника. У ній аналізується досвід компаній, що здійснили перехід від хороших показників до видатних, серед яких Circuit City, Fannie Mae, Gillette, Kimberly-Clark, Kroger, Philip Morris, Pitney Bowes, Walgreens, Wells Fargo.

Книга не тільки вчить, як будувати успішні компанії, але і як підбирати персонал і управляти проектами. «Компанії, які добилися видатних результатів, схожі на їжаків - простуватих неповоротких істот, які знають щось дуже важливе і дотримуються цього. Компанії, які ми використовували для порівняння, більше схожі на лисиць - пролазливих, хитрих, які знають дуже багато різного, але непослідовних. »

Побудовані навічно. Ще одна геніальна книга Джима Коллінза і його колеги Джеррі Порраса. Практичний посібник для керівників.

Коллінз і Поррас діляться своїми дослідженнями глибинних причин успіху відомих компаній-довгожителів, серед яких Walt Disney, Boeing, Sony і Hewlett-Packard. Автори порівняли їх з конкурентами і відповіли на головне питання: «Що робить по-справжньому видатні компанії відмінними від інших?».

У книзі є конкретні приклади та практичні концепції. «Велика ідея» не обов'язково призводить до успіху. Мало хто почали свою діяльність з великої ідеї, а деякі взагалі без будь-якої конкретної ідеї. Дехто стартував з відвертого провалу. Як у притчі про черепасі і зайця, великі компанії часто зволікають на старті, але виграють на довгій дистанції. »

Шлях торгівлі. Автор: Олег Макаров

Натхнення для тих, хто займається торгівлею і продажами. Автор і ведучий тренінгів з продажу та маркетингу задався питанням «Що прочитати про правильні продажах?» і сам же відповів на це питання в даній книзі. Таким чином, «Шлях торгівлі», написана в формі історій і з безліччю афоризмів, навчає мистецтву продажів і побудови ділових відносин.

«Недовірливий втрачає набагато більше, ніж той, хто довіряє людям. Перший постійно переводить себе сам, другий же лише зрідка стикається з неприємностями. »

Стратегія блакитного океану. Автор: Чан Кім і Рене Моборн

Оновлене видання легендарної книги, де викладені інструкції по створенню бізнес-моделі.

Автори розповідають, як вижити в бізнес-океані серед конкурентів. Вчать, як відійти в сторону і придумати щось нове, що виведе бізнес з конкурентної боротьби і призведе до зростання. Чан Кім і Моборн дають інструкції по виведенню компанії зі стану конкурентного стресу і створення нової бізнес-моделі.

«Які галузі можна назвати альтернативними вашої? Чому клієнти вибирають між ними? Звернувши особливу увагу на ключові фактори, які змушують покупців вибирати між альтернативними галузями, відкинувши або знизивши значення всіх інших факторів, ви можете створити блакитний океан нового ринкового простору. »

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено