Темпераментна робота

Вибираємо, яка професія підходить за типом темпераменту. Нагадаємо за якими ознаками ділять людей за темпераментами:

Меланхоліки.

Що відрізняються запальністю і уразливістю меланхоліки, люблять замикатися в собі. Тому їм буває складно знайти справу до душі. Меланхолікам важливо, щоб їх цінували і поважали. І хоч спілкуватися вони не дуже вміють і люблять, але в основному творчі і талановиті особистості. Підходять професії письменника, кінокритика, мистецтвознавця, художника, скульптора. Також добре впораються з обов'язками аудитора, бухгалтера, архіваріуса, бібліотекаря та економіста. А ось професій, де треба багато спілкуватися краще уникати. Чи не комфортно буде меланхолікові, наприклад, на посаді продавця, рекламного або страхового агента.

Холерики

Вибухового, активному, впевненому і напористому холерикові складно виконувати монотонну роботу, особливо, якщо потрібно скрупульозний підрахунок, ретельний аналіз ситуації або неспішний збір інформації. Зовсім не підходить бухгалтерська робота, бібліотекаря, програмування або фармацевтика. А ось там, де треба спілкування з людьми, активні дії, відстоювання інтересів - холерик незамінний. Тому власникам даного темпераменту краще вибирати професії типу рекламіста або страхового агента, який веде на радіо або телебаченні, журналіста, гіда, менеджера з продажу і тп.

Флегматики

Повна протилежність холерика - повільний, дуже спокійний флегматик ідеально підходить на посаду бухгалтера, економіста, аналітика, ювеліра або працівника лабораторії. У флегматика є всі шанси стати чудовим фахівцем в сферах, де треба виконувати монотонну роботу. У той час, як надмірне спілкування, імпровізації і надмірно активні рухи тіла вибивають флегматика з колії. Краще уникати таких професій, як репортер або ведучий ток-шоу.

Cангвініки

Врівноважені, життєрадісні, доброзичливі по тип темпераменту люди будуть успішні практично в будь-якій сфері і на будь-якій посаді. Особливо чудові виходять з них педагоги, адміністратори, менеджери по персоналу, адвокати, технологи, інженери. Також сангвінік може бути адекватним керівником. Як правило, нецікаві даному темпераменту такі сфери, як діловодство, бухгалтерія, ювелірна справа.

P.S. Сумісність темпераментів: Меланхолік ідеально спрацьовуватиме з сангвініком. Вони будуть підтримувати і тонізувати один одного. А холерикові слід працювати в тандемі з флегматиком. Один буде стимулювати другого, а другий буде трохи заспокоювати першого.

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено