Що відбувається з Facebook після смерті власника

Звичайно ж, facebook або будь-яка інша соціальна мережа - це, напевно, останнє, про що подумає чоловік, складаючи заповіт, але ми порахували, що вам буде цікаво дізнатися, що відбувається з Фейсбук після смерті його господаря і як скласти заповіт на аккаунт.

З усіх соціальних мереж до питання «що робити з аккаунтом після смерті людини» відповідально підійшов facebook. У розділі «Налаштування» можна вказати, що має статися зі сторінкою, після того як адміністраторів сповістять про смерть власника. Вибір не великий. Або автоматично видаляється сторінка, або їй присвоюється «пам'ятний статус». Це визначається власником за життя. У «пам'ятному» випадку сторінка продовжує існувати, але людина вже не відображається в рекомендаціях «Ви можете їх знати», друзям не приходять повідомлення про його дні народження і присвоїти плашка «Згадуємо про ...».

Ще одна фішка facebook - людина може призначити свого зберігача сторінки (при житті, природно). Коли «пам'ятний статус» вступить в дію, зберігачу прийде повідомлення про почесну місію.

Хранитель зможе опублікувати, наприклад, прощальний пост, або будь-який інший, може змінювати фото, додавати нових друзів і вести з ними листування. А ось доступу до старих листуванням у нього не буде. І не можна міняти, або видаляти старі записи покійного. Фейсбук піклується про конфіденційність навіть після смерті.

У інших соціальних мереж поки такого функціоналу немає. Instagram дозволяє тільки перевести сторінку в «пам'ятний статус», Вконтакте - консервують сторінку, залишаючи доступ тільки друзям. Також родичі можуть вимагати видалення, але треба надати адміністраторам підтвердження смерті.

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено