П'ятниця розпусниця: як компанії мотивують співробітників

В одних компанія Free Friday або вільна п'ятницю має на увазі свободу у виборі одягу, а в інших взагалі можливість приходити в офіс без одягу або похід в сексуальний spa. Деякі фірми вибрали ну дуже оригінальні способи проведення в офісі останнього робочого дня.

Компанія Advаnced Medicаal у Флориді по п'ятницях роздає всім співробітникам по пляшці пива. Директор стверджує, що пивні п'ятниці допомагають згуртувати і зблизити колектив. Плюс - це свого роду заохочення за добре відпрацьовану тиждень. Співробітники мають право розпити хмільний напій прямо на робочому місці. І цей метод працює - в Advаnced Medicаal дуже низька плинність кадрів.

А ось в офісі Dropbox п'ятниці міцніше і веселіше. Тут всім співробітникам цілий день наливають віскі.

У Justin.tv - аналог Youtube - також практикують алко-п'ятниці. Але керівництво вирішило не обмежувати своїх працівників у виборі напою і просто вручає по $ 300, щоб вони могли купити на цю суму той алкоголь, який люблять.

В офісі відомого сервісу з бронювання житла Airbnb, де співробітники ходять постійно у вільному стилі, аж до шорт і ляпас, одну п'ятницю місяця діє ділової дрес-код. Однак працівники не просто вбираються в ділові костюми, а відповідно з певною темою! Наприклад, «ділова п'ятниця» в стилі Великий Гетсбі.

І поки одні одягаються, інші роздягаються. Компанія Onebestway в період кризи для підтримки морального духу своїх співробітників ввела «Голі п'ятниці» - коли всі співробітники скидають з себе одяг, а разом з нею всі свої комплекси і проблеми. Ідея не відразу була сприйнята, але з часом вона вжилася в колектив.

Але найоригінальнішою в мотивації до роботи виявилася німецька страхова компанія Munich Re. Її керівництво вирішило заохотити своїх кращих працівників сексуальної п'ятницею. Передовикам організували культурний похід в spa з повіями, де їх віддячили за труди по вищому розряду.

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено