Топ 5 найдорожчих хмарочосів світу

Найдорожчим об'єктом комерційної нерухомості на сьогодні вважається хмарочос Абрадж аль-Бейт в Саудівській Аравії, Мекка. Його будівництво обійшлося в 15 млрд. Доларів.

На чолі комплексу - готель Королівська годинникова башта, висотою 601 метр. Будівництво велося з 2004 по 2012 рік.

Майже в три рази дешевше обійшлося будівництво Marina Bay Sands в Сінгапурі - 5,7 млрд. Доларів. Комплекс пущений в експлуатацію в 2010 році. Складається з трьох веж по 200 метрів, на яких підноситься гондола з басейном і садом.

3,9 млрд. Доларів витратили на будівництво готелю Cosmopolitan в Лас-Вегасе.Его відкрили в 2010 році. При висоті 184 метра, цей хмарочос став шостим по висоті в Лас-Вегасі і третім за дорожнечею в світі.

На четвертому місці Міжнародний торговий центр 1 в Нью-Йорку. Його висота 541 метр (104 поверхи). На будівництво, яке проходило з 2006 до 2013 року витратили 3,8 млрд. Доларів.

Замикає нашу п'ятірку Китайський готель The Venetian в Макао. Даний проект обійшовся в 2,4 млрд. Доларів. Його висота 225 метрів, побудували в 2007 році.

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено